אוטובוסים

 

סופה הסעות וטיולים כאחת מחברות ההסעה הפרטיות המובילות בישראל מתמחה בהסעות תלמידים למוסדות חינוך, טיולים, תרבות ופנאי, תיירות ונסיעות מיוחדות בכפוף לדרישות הייחודיות של קהל לקוחותינו.


לסופה צי אוטובוסים חדיש המצויד במערכות איתור שליטה ובקרה ומקושר באמצעות מערכות GPS למחלקת התפעול של החברה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.


בכדי להעשיר את חווית הטיול והנסיעה, צי האוטובוסים שלנו מצויד במושבים נוחים המותאמים לנסיעות ארוכות, תאורת קריאה ומושבי הטיה.

 

האוטובוסים כוללים מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, נגני CD ו-DVD ומסכי טלוויזיה שנועדו להנעים את הנסיעה, בנוסף ניתן ליהנות משירותי Wi-Fi אשר ניתן להפעילם בכל האוטובוסים.


כחברה מובילה וותיקה בתחום ההיסעים אנו דואגים לא רק להנאתך אלא גם לבטיחותך, סופה הסעות וטיולים מקפידה על תחזוקת האוטובוסים ואבזורם באמצעי הבטיחות הנדרשים, עריכת בדיקות תקינות שוטפות וביצוע טיפולי הרכב במועדם, נהגי החברה הינם נהגים מקצועיים, ותיקים ובעלי ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה.

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים - צי הרכבים

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו