בטיחות

ת"י 9301 – ניהול בטיחות ואיכות בתעבורה סופה הסעות וטיולים מתמחה במתן שירותי הסעות  למגוון רחב של לקוחות באוטובוסים, מיניבוסים,מוניות ועוד.


אנו בחברת סופה הסעות וטיולים שמנו לעצמנו כיעד לקדם ולשפר את רמת הבטיחות של כלי הרכב מחד ורמת הבטיחות המסופקים לנוסע ברכבי החברה מאידך.


כחלק מתהליכי השליטה והבקרה בחברה אנו בסופה הסעות וטיולים שמנו לנו כיעד לשמור…על רמת בטיחות גבוהה בחברה, ולפיכך החל משנת 2010 אנו פועלים ומתנהלים בכפוף לדרישות התקן הישראלי ת"י 9301.


סופה הוסמכה ע"י מכון התקנים הישראלי לניהול מערכת בטיחות ואיכות במערך התחבורה והתעבורה היבשתית ופועלת מאז ללא לאות לשיפור וייעול מערך הבטיחות בחברה.


מערך הבטיחות בחברה מנוהל ומבוקר על ידי קצין בטיחות בתעבורה אשר הוסמך ואושר לתפקידו ע"י משרד התחבורה – אגף קציני בטיחות בתעבורה. 


מערכת הבטיחות בחברה פועלת בכפוף לדרישות החוק ובכפוף להנחיות הפרטניות בחברה, ובנוסף מנהלת מעקב ובקרה בתחום הבטיחות לרבות:

עמידה בדרישות החוק והתקנות.עמידה בדרישות הבטיחות של הלקוח.צמצום אירועי בטיחות בתעבורה.ניהול תהליך שיפור מתמיד המתייחס למיומנויות הנהיגה.בקרה שוטפת על טיב עבודתו של הנהג.

 

כמו-כן מערכת ניהול הבטיחות בחברה שמה לה כיעד:

לזהות ולנהל סיכונים במערכת התעבורה ולקבוע יעדים לשיפור.לשפר בהתמדה את עמידת החברה בתקנים ותקנות בתחום ההסעות.לשפר בהתמדה את רמת הבטיחות המסופקת ללקוח. לשפר בהתמדה את זיהוי דרישות הלקוח ולתת ללקוח שרות מעבר לצפיותיו.

03-6392468

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו