הסעות לעובדים - עמידה בזמנים

כיום יותר ויותר עסקים עוברים לעבוד אל מול חברת הסעות עובדים, וזאת כי מדובר בפתרון נוח, חסכוני, בטוח ואף בעל ערף מוסף - העובדים חשים יותר מושקעים ועל כן גם נותנים יותר בחזרה בשעות העבודה. עם זאת, השאלה האמתית היא באיזו חברת הסעות עובדים לבחור, ומה באמת חושבים על כך העובדים. פה נציין שככול שיותר משקיעים בחברה איכותית, מסודרת, שמקפידה על יחס אדיב ותנאים מפנקים ונקיים, הרי שהעובדים יודעים לזהות את ההשקעה ואף נהנים מכך, וזאת כי באופן שכזה הם לא צרכים לחכות לאוטובוס או למונית שירות, ואף אינם צרכים לעלות עייפים על הרכב ולהיות מתוסכלים מכך שההחזר על הדלק מטעם העבודה, רחוק מלכסות את הנסיעה הלוך ושוב. 

 

עמידה בזמנים

כל עסק יודע כמה עיכוב של עובדים עשוי להשפיע על התפוקה, ועל כן כאשר בוחרים באופציית הסעה מסודרת עבור העובדים, ניתן להיות רגועים שמעתה והלאה העובדים יתחילו את יום העבודה בזמן ואף יסיימו אותו בזמן, וזאת כי הם יהיו מאולצים לתאם את שעות העבודה שלהם לשעות ההסעה, כך שאין באמת מקום לטעויות.

 

נגישות מרבית

בכל עבודה העובדים מסיימים בשעה מעט שונה ועל כן טוב לדעת שכאשר עובדים באופן קבוע אל מול  חברת הסעות עובדים, הרי שמראש ניתן לוודא שתהיה עבור העובדים הסעה מסודרת גם בשעות המוקדמות של הבוקר וגם בשעות המאוחרות של הלילה, וזאת מבלי לדאוג לרמת העייפות של העובד בזמן שהוא עצמו יושב אל מאחורי ההגה. לסיכום נציין שחשוב ביותר לוודא שאותה חברת הסעות מקפידה על בטיחות, הכשרה, כפופה לחוקים ועושה כל שביכולתה על מנת לספק לכם הלקוחות תנאים נוחים, נעימים וכמובן שגם בטיחותיים.


 לפרטים נוספים עבור, הסעות עובדים: לחצו כאן

03-6392468

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו