יתרונות הסעות תלמידים - מאמר

לפרטים חייגו: 03-6392468

משרד התחבורה קבע מגוון תקנות וחוקים אשר נוגעים להסעות תלמידים, וזאת על מנת למזער ככול הניתן מצבים מצערים ואף תאונות. כמו כן כאשר עומדים לבחור מי יסיע את היקרים לנו מכל, יש לבחון בשבע עיניים שאותו גוף הסעות עומד בכל התקנים ומקפיד לאכוף אותם, ולו כי פה אין מקום לטעויות. בנוסף יש להבדיל בין הסעות תלמידים רגילות לבין הסעות תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, ולו כי גם לכך יש מענה מלא אך מעט שונה, ועל כן יש להתאים בין צורך להיצע.

 

עזרה חשובה

רבים מההורים בוחרים לשלוח כל בוקר את ילדיהם באמצעות הסעות ייעודיות, וזאת מכמה וכמה סיבות. ראשית נציין שע"י הסעה מסודרת ניתן למקסם את הסיכויים שהילד יגיע בזמן ליום הלימודים ולא יעכב את ההורה בדרך ליום עבודתו. בנוסף מדובר בהצעה נוחה ואף כלכלית, כיוון שבמקום לנסוע כל יום שני כיוונים רק בשל הצורך להביא את הילד לבית הספר, הרי שניתן להימנע מכך, כך שגם הרכב נוסע פחות ועל כן ערכו יותר נשמר, וגם עלות ההסעה אל מול ההוצאה על הדלק לרוב מתגלית כרווחית. בנוסף נציין שבאופן שכזה גם מתאפשר להתחשב בסביבה, כלומר לפלוט פחות גזים רעילים -  כך שכל הצדדים יוצאים מורווחים.

 

תחושת ביטחון

לא כל הורה מאפשר כ"כ מהר לילד שלו להיות נתון לחסדיו של נהג אחר. על כן כאשר עומדים לבחור חברת הסעות לתלמידים, הרי שיש לוודא שהנהגים עוברים הכשרות בהתאם לחוק, נוהגים באופן בטיחותי ואחראי, ללא עבר פלילי וכדומה. מכאן שחברה מקצועית ואמינה אינה תהסס לספק מידע בנושא, ואף תשדר שקיפות לכל אורך הדרך. עוד דרך על מנת לוודא זאת היא לחקור ברשת, להצטרף לנסיעה ולדבר עם הורים אחרים. 

 

לפרטים נוספים עבור

הסעות תלמידים: לחץ כאן

03-6392468