יתרונות הסעות תלמידים

לפרטים חייגו: 03-6392468

משרד התחבורה קבע מגוון תקנות וחוקים אשר נוגעים להסעות תלמידים, וזאת על מנת למזער ככול הניתן מצבים מצערים ואף תאונות. כמו כן כאשר עומדים לבחור מי יסיע את היקרים לנו מכל, יש לבחון בשבע עיניים שאותו גוף הסעות עומד בכל התקנים ומקפיד לאכוף אותם, ולו כי פה אין מקום לטעויות. בנוסף יש להבדיל בין הסעות תלמידים רגילות לבין הסעות תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, ולו כי גם לכך יש מענה מלא אך מעט שונה, ועל כן יש להתאים בין צורך להיצע.

 

עזרה חשובה

רבים מההורים בוחרים לשלוח כל בוקר את ילדיהם באמצעות הסעות ייעודיות, וזאת מכמה וכמה סיבות. ראשית נציין שע"י הסעה מסודרת ניתן למקסם את הסיכויים שהילד יגיע בזמן ליום הלימודים ולא יעכב את ההורה בדרך ליום עבודתו. בנוסף מדובר בהצעה נוחה ואף כלכלית, כיוון שבמקום לנסוע כל יום שני כיוונים רק בשל הצורך להביא את הילד לבית הספר, הרי שניתן להימנע מכך, כך שגם הרכב נוסע פחות ועל כן ערכו יותר נשמר, וגם עלות ההסעה אל מול ההוצאה על הדלק לרוב מתגלית כרווחית. בנוסף נציין שבאופן שכזה גם מתאפשר להתחשב בסביבה, כלומר לפלוט פחות גזים רעילים -  כך שכל הצדדים יוצאים מורווחים.

 

תחושת ביטחון

לא כל הורה מאפשר כ"כ מהר לילד שלו להיות נתון לחסדיו של נהג אחר. על כן כאשר עומדים לבחור חברת הסעות לתלמידים, הרי שיש לוודא שהנהגים עוברים הכשרות בהתאם לחוק, נוהגים באופן בטיחותי ואחראי, ללא עבר פלילי וכדומה. מכאן שחברה מקצועית ואמינה אינה תהסס לספק מידע בנושא, ואף תשדר שקיפות לכל אורך הדרך. עוד דרך על מנת לוודא זאת היא לחקור ברשת, להצטרף לנסיעה ולדבר עם הורים אחרים. 

 

לפרטים נוספים עבור

הסעות תלמידים: לחץ כאן

03-6392468

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו