הסעות עובדים

הסעות עובדים הינו שירות אותו מספקים ארגונים וחברות רבים במשק.
הסעות עובדים הינו שירות תחבורה ציבורי לא סדיר מבית העובד למקום העבודה במקרים בהם תנאי עבודה מיוחדים מחייבים הסעה במרוכז של העובדים מטעמי ביטחון של העובדים, או בשל שעות עבודה מיוחדות בהן אין תחבורה ציבורית.


רשויות המס בישראל קבעו כי במקרים בהם הסעה מאורגנת וממומנת בידי המעביד הכרחית, בשל תנאי העבודה ומיקומו של מקום העבודה, העובד יהיה פטור ממס בגין שירות זה.
סופה הסעות וטיולים מספקת שירותי הסעות ושאטלים תוך התאמה אישית לצרכים ולדרישות הייחודיות של לקוחותינו במגזרים השונים במשק בהם מערכת הביטחון, משרדי ממשלה, חברות היי-טק, חברות תקשורת, חברות ציבוריות ועוד.


סופה הסעות וטיולים מקיימת תהליכי תכנון ובקרה מתקדמים המאפשרים תקשורת נתונים רציפה עם כלי הרכב תוך כדי שליטה בזמן אמת אחר כל נסיעה המתקיימת בפועל.
סופה הסעות וטיולים מאפשרת ללקוחותיה לבצע תכנון קבוע ומוגדר מראש לביצוע הסעות עובדים או לחילופין לבצע הזמנות משתנות בהתאם לכמות הנוסעים במשמרת.


ביצוע הזמנות משתנות מאפשר ללקוחותינו לבצע שינויים בביקוש להסעות עובדים ברמה יומית, תוך מתן האפשרות לספק לעובדים ומנהלים לבצע שינוי בביקוש,באמצעות גישה לאתר אינטרנט ייעודי מהמחשב האישי של העובדים.


אופציה זו הופכת את תהליך הזמנת ההסעות לעובדים לכלי עבודה נגיש פשוט ונוח לתפעול, ללא צורך לוודא טלפונית שההזמנה אכן התקבלה בפועל.


מערכת ייעודית זו מאפשרת לחברות חסכון באחזקת תוכנות ייעודיות, אך יחד עם זאת מאפשר להפיק דו"חות מעקב  ובקרה באופן שוטף.

הסעות לעובדים - מאמר

כיום יותר ויותר עסקים עוברים לעבוד אל מול חברת הסעות עובדים, וזאת כי מדובר בפתרון נוח, חסכוני, בטוח ואף בעל ערף מוסף - העובדים חשים יותר מושקעים ועל כן גם נותנים יותר בחזרה בשעות העבודה. עם זאת, השאלה האמתית היא באיזו חברת הסעות עובדים לבחור, ומה באמת חושבים על כך העובדים. פה נציין שככול שיותר משקיעים בחברה איכותית...

להמשך המאמר: לחץ כאן

 

 

03-6392468