הסעות עובדים  - מה זה אומר?

לפרטים חייגו: 03-6392468

הסעות עובדים הן צעד כלכלי של המעסיק. העמדת הסעות לעובדים משחררת את המעסיק מתשלום החזר נסיעות לעובדים. עלות ההסעה מוכרת על ידי שלטונות המס ומשמשת ניכוי ממס. גם לעובדים הסעות העובדים מועיל מאחר ובתלוש השכר אין החזר נסיעות והם לא משלמים על הנסיעות מס. הסעות עובדים מקובלות במפעלים גדולים, התעשייה הצבאית, התעשיות הביטחוניות ומחנות צה"ל. צה"ל מעסיק הרבה אזרחים עובדי צה"ל. מדי בוקר  ובסוף יום העבודה עושים אוטובוסים רבים קווי איסוף ופיזור של עובדים אלה בנקודות איסוף מוסדרות.

 

מי זקוק להיסעים מסוג זה?

 

התעשיות הגדולות מעמידות הסעות עובדים כדי לצמצם את מספר העובדים המגיעים במכוניות פרטיות. בבוקר ובשעות אחר הצהריים יוצאות שיירות האוטובוסים מחצר המפעל לכיוונים שונים. אזרחים שעוברים באזור התעשייה הצבאית עלולים ל"היתקע" בשיירת האוטובוסים מה שמעקב את הנסיעה.

 

עובדי נתב"ג נהנים מהסעות עובדים. דיילים טייסים ועובדי הדיוטי פרי מגיעים לנמל התעופה בהסעות עובדים מסודרות וכך הם נמנעים מלהגיע למקום העבודה ברכבם הפרטי.

 

רוב המפעלים נמצאים באזורי התעשייה של הערים והישובים סביבן. מטבע הדברים אזורי תעשייה הם מחוץ לרשות המקומית. התחבורה הציבורית לא תמיד מספיקה ולא נותנת מענה בשעות הלחץ וכדי שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה ומספר הרכבים שיכנסו לאזור התעשייה יקטן יש מפעלים שמפעילים הסעות עובדים.

 

חברות ציבוריות חייבות במכרז כדי להעסיק חברות היסעים. חברת היסעים העמדת בכל תנאי המכרז היא זו שזוכה בעבודה. לעיתים יש כמה חברות היסעים שזוכות במכרז זה קורה במפעלים ציבוריים גדולים כמו התעשיות הביטחוניות.

 

למה זה כדאי?

הסעות לעובדים מקטינים את כמות המכוניות על הכביש בשעות הלחץ. ישנם מפעלים שבהסכם העבודה שלהם עם העובדים יש סעיף של יציאת העובדים לטיול על חשבון המעסיק. הנהלת המפעל תעמיד לרשות העובדים הסעה מאורגנת למקום הטיול. חברות שיש להן סניפים במספר מקומות בארץ המכרזים יוצאו בכל עיר וישוב בנפרד והזוכים יתנו שירותי היסעים באזור מושב המפעל וחברת ההיסעים. בנוסף, זה שומר על איכות הסביבה כי יותר אנשים נכנסים במכונית אחת, וזה גם מסייע לפקקים כי יש פחות כלי רכב על הכביש בשעות העומס. ברור שהפעלת הסעות עובדים משתלמת רק במקרה שיש מספר גדול של עובדים במפעל. למספר קטן של עובדים יכול המעסיק להעמיד מונית או מיניבוס, כל אחד לפי העניין הכלכלי.

 

לפרטים נוספים עבור, הסעות עובדים: לחץ כאן

03-6392468

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו