הסעות תלמידים – עזרה גדולה להורים

לפרטים חייגו: 03-6392468

המעבר לחטיבות הביניים והעברת תלמידים מבית הספר היסודי לחטיבה העליונה הצריך ניוד התלמידים. משרד החינוך בשיתוף עם הרשויות המקומיות נדרשו לקיים הסעות תלמידים לבית הספר. הסעות תלמידים היא אחריות גדולה מאוד ועל חברות ההיסעים שזכו במכרז להסעות תלמידים לבתי הספר להמציא מסמכים המעידים על תקינות הרכבים, ביטוח לתלמידים, ואישורי המשטרה לנהגים על העדר עבר פלילי. יש חברות הסעות שמסרבות בתוקף לבצע הסעות לבתי ספר של תלמידים בגלל ריבוי מעשי האלימות ביניהם והוונדליזם שהתלמידים נוהגים בשעת הנסיעה, קריעת המושבים וציורים על גבי הריפודים גורמים לחברות לחשוב לפני הגשת מסמכים למכרז. בנוסף לא אחת תלמידים מפריעים באופן ישיר לנהג בעבודתו דבר המסכן את כל נוסעי האוטובוס גם אלו שאינם מתפרעים.

 

למה זה מסוכן? 

הרעש הרב שיש באוטובוס והשתוללות התלמידים מפריעים לנהג בשעת עבודתו ולא אחת נגרמות תאונות דרכים עם קורבנות בין אוטובוס הסעות תלמידים לרכב חולף. פניות חברות ההיסעים לרשויות ולמנהלי בתי הספר למניעת האלימות לא עוזרות וזאת הסיבה שנהגים, שניתנת להם האפשרות, בוחרים לבצע הסעות לאנשים מבוגרים  ולא הסעות תלמידים.

 

למה בכל זאת זה חשוב לייצר מצב בו נוסעים ביחד?

  • זה מחבר בין התלמידים חברתית
  • זה חוסך להורים להביא / לאסוף את הילדים
  • זה מסייע לאיכות הסביבה וחוסך כסף 

 

משרד החינוך והרשויות המקומיות יצאו במכרזים לחברות ההסעות והמתאימות ביותר זכו. כל הנהגים ששובצו באוטובוסים הם מקצוענים בתחום היסעים לילדים ובני נוער. לבתי ספר אזוריים, בהם לומדים תלמידים מישובים רבים, יש איש מנהלה האחראי לסדר של העלאת התלמידים ויציאת האוטובוסים מחצר בית הספר. הסעות תלמידים לבתי הספר נעשות בדייקנות ועם אחריות מרובה. חלק מהתלמידים קיבלו כרטיסיות לנסיעה בתחבורה ציבורית ("רב קו"). הסעות תלמידים מישובים מרוחקים למקום בית הספר נעשות על ידי הסעות מאורגנות באוטובוסים.סכסוכי ארגוני המורים עם משרד החינוך והרשויות המקומיות גורם לביטולי הסעות תלמידים לטיולים. לרוב השביתות מוכרזות בפתאומיות והן לא מאפשרות לחברות ההסעות להתארגן להסעות של לקוחות אחרים. הדבר גורם להפסד כספי לחברות ההיסעים ולעיתים נהגים מושבתים שלא מרצונם מעבודתם.

 

לפרטים נוספים על הסעות תלמידים: לחץ כאן

 

03-6392468

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו