הסעות תלמידים

לפרטים חייגו: 03-6392468

מעל ל 25 שנות ניסיון שעושים את ההבדל, יש לנו אוטובוסים חדישים ובטוחים (עד 55 מקומות) מיניבוסים ורכבים מפוארים. הסעת התלמידים במערכת החינוך מסייעת ליישום חוק חינוך חובה לתלמידים שבאזור מגוריהם אין בית ספר, או שבית הספר נמצא בריחוק ניכר מביתם.

 

מערכת ההיסעים נותנת מענה חשוב גם לתלמידי החינוך המיוחד בכך שהיא מתחשבת בסוגי הלקויות השונים הקיימים בחינוך המיוחד ומאפשרת לתלמידי החינוך המיוחד ללמוד בבתי ספר העונים על צורכיהם הייחודיים.

 

חברת סופה מסייעת למערכת החינוך ביישום הצורך להסעות תלמידים ועובדי הוראה למוסדות חינוך רשמיים בכפוף לאמות המידה שנקבעו לצורך כך.

 

סופה הסעות וטיולים בעלת ניסיון רב בהסעות תלמידים במערכת החינוך הרגיל והסעות תלמידים במסגרת החינוך המיוחד.

 

חברת סופה מחויבת להקפדה יתרה בסטנדרט הבטיחות להסעת ילדים ופועלת תחת סטנדרטים של איכות  (ISO 9001) ובטיחות (ISO 9301), ופועלת בכפוף לדרישות המחמירות של מערכת החינוך ביישום. סופה הסעות וטיולים פועלת בכפוף לדרישות משרד החינוך העיריות והרשויות המקומיות, תוך מתן מענה ובקרה עבור כל אחד מהתלמידים אשר הזכאים לשירותי ההסעה.

מאמר - יתרונות הסעות תלמידים

משרד התחבורה קבע מגוון תקנות וחוקים אשר נוגעים להסעות תלמידים, וזאת על מנת למזער ככול הניתן מצבים מצערים ואף תאונות. כמו כן כאשר עומדים לבחור מי יסיע את היקרים לנו מכל, יש לבחון בשבע עיניים שאותו גוף הסעות עומד בכל התקנים ומקפיד לאכוף אותם, ולו כי פה אין מקום לטעויות. בנוסף יש להבדיל בין הסעות תלמידים רגילות לבין  בעלי צרכים מיוחדים, ולו כי גם לכך יש מענה מלא אך מעט שונה, ועל כן יש להתאים בין צורך להיצע

 

להמשך המאמר: לחץ כאן

03-6392468

 

03-6392468

סופה הסעות וטיולים

טל: 03-6392468 | פקס: 03-6874044

 

  

טל: 03-6392468 

סופה הסעות וטיולים

סופה

הסעות

וטיולים

סופה הסעות וטיולים נהנית ממוניטין רב בתחום ההיסעים והיא מספקת לקהל לקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת.
 

צי הרכבים של סופה מונה למעלה מ-200 כלי רכב מסוגים שונים:
◄ אוטובוסים (עד 55 מקומות) 
◄ מיניבוסים מ- 10 עד 20  מקומות 
◄ מיניבוסים להסעות נכים 
◄ רכבי VIP (וואנים) 
◄ מוניות

 

מחויבותה של חברת סופה למצוינות בעבודה באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות עם לקוחותיה, לרבות לימוד והבנה של צרכי הלקוח והתאמת חבילת שירותים מיטבית. 
תמהיל האפשרויות הייחודי העומד לרשותנו מאפשר לנו כחברה לספק קשת רחבה של פתרונות בתחום ההיסעים ותיירות הפנים בישראל. לרשותכם מנהלים וסדרנים מקצועיים בענף, הנתמכים במערכות מחשוב ואמצעי שליטה ובקרה לוויינית.

 

לכל אירוע בחייכם
אנו חברת סופה הסעות וטיולים – חברה שתמיד בתנועה!

 הסעות נכים

 הסעות נכים

 

מאושרי תו תקן ISO

רכבים להסעת נכים

אוטובוס ציבורי זעיר

צי הרכבים שלנו

שירותי ההסעות שלנו