הסעות תלמידים

לפרטים חייגו: 03-6392468

הסעת התלמידים במערכת החינוך מסייעת ליישום חוק חינוך חובה לתלמידים שבאזור מגוריהם אין בית ספר, או שבית הספר נמצא בריחוק ניכר מביתם.

 

מערכת ההיסעים נותנת מענה חשוב גם לתלמידי החינוך המיוחד בכך שהיא מתחשבת בסוגי הלקויות השונים הקיימים בחינוך המיוחד ומאפשרת לתלמידי החינוך המיוחד ללמוד בבתי ספר העונים על צורכיהם הייחודיים.

 

חברת סופה מסייעת למערכת החינוך ביישום הצורך להסעות תלמידים ועובדי הוראה למוסדות חינוך רשמיים בכפוף לאמות המידה שנקבעו לצורך כך.

 

סופה הסעות וטיולים בעלת ניסיון רב בהסעות תלמידים במערכת החינוך הרגיל והסעות תלמידים במסגרת החינוך המיוחד.

 

חברת סופה מחויבת להקפדה יתרה בסטנדרט הבטיחות להסעת ילדים ופועלת תחת סטנדרטים של איכות  (ISO 9001) ובטיחות (ISO 9301), ופועלת בכפוף לדרישות המחמירות של מערכת החינוך ביישום. סופה הסעות וטיולים פועלת בכפוף לדרישות משרד החינוך העיריות והרשויות המקומיות, תוך מתן מענה ובקרה עבור כל אחד מהתלמידים אשר הזכאים לשירותי ההסעה.

מאמר - יתרונות הסעות תלמידים

משרד התחבורה קבע מגוון תקנות וחוקים אשר נוגעים להסעות תלמידים, וזאת על מנת למזער ככול הניתן מצבים מצערים ואף תאונות. כמו כן כאשר עומדים לבחור מי יסיע את היקרים לנו מכל, יש לבחון בשבע עיניים שאותו גוף הסעות עומד בכל התקנים ומקפיד לאכוף אותם, ולו כי פה אין מקום לטעויות. בנוסף יש להבדיל בין הסעות תלמידים רגילות לבין  בעלי צרכים מיוחדים, ולו כי גם לכך יש מענה מלא אך מעט שונה, ועל כן יש להתאים בין צורך להיצע

 

להמשך המאמר: לחץ כאן

03-6392468